fbpx

Przetestuj przyprawy Vegeta Natur za darmo - odbierz darmowe przyprawy!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do testu Podravka Vegeta Nautr, w ramach której możesz otrzymać zestaw przypraw za darmo do przetestowania!

Jak otrzymać przyprawy Vegeta Natur za darmo do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Załóż konto lub zaloguj się w serwisie Ofemini.

02Do 6 listopada 2018 roku wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego Podravka Vegeta Natur i oczekuj na wyniki.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz zestaw przypraw Podravka Vegeta Natur za darmo.

W ramach testu, 100 testerów lub testerek otrzyma zestaw przypraw Vegeta Natur do przetestowania. [źródło: Ofemini]

Możesz się zgłosić do: wtorek, 20 listopad 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.