fbpx

Przetestuj Jack Link’s Beef Jerky - darmowa przekąska czeka!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór do testu Jack Link’s Beef Jerky, w ramach którego możesz ptrzetestować za darmo przekąski Beef Jerky i wyraźić własne opinie o tym jedzeniu!

Jak otrzymać darmowe próbki Jack Link’s Beef Jerky? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testu Jack Link’s Beef Jerky w serwisie TRND.

02Zgłoś się do programu testowego poprzez wypełnienie formularza na stronie akcji testowania Jack Link’s Beef Jerky.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz zestaw ambasadorki z darmowymi przekąskami Jack Link’s Beef Jerky. W skład zestawu ambasadorki programu wchodzi 9 opakowań wołowiny premium Jack Link's Beef Jerky dla Ciebie i Twoich znajomych.

Prawdziwa wołowina, prawdziwy smak! ? Poznaj delikatne kawałki najlepszej brazylijskiej wołowiny, przygotowanej według rodzinnej receptury Jack Link’s. Przekonaj się, że Beef Jerky to doskonała popołudniowa przekąska o wysokiej zawartości białka. [źródło: TRND]

Możesz się zgłosić do: środa, 17 czerwiec 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.