fbpx

Za darmo 20 złotych na zakupy i cashback od Refunder!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Dzięki Refunder możesz zrobić jeszcze tańsze zakupy, otrzymując cashback (czyli dodatkowy zwrot pieniędzy za zakupy), a teraz dodatkowo otrzymasz jeszcze 20 złotych za darmo na zakupy.

Jak otrzymać 20 złotych na darmowe zakupy w sklepach online? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę promocyjną Refunder i zarejestruj się za pomocą linku "Teraz mamy dla Ciebie wyjątkową promocję. Jeśli zarejestrujesz się przez tę stronę, otrzymasz od nas aż 20 zł bonusa, który naliczymy po Twoim pierwszym zakupie!".

02Potwiedź rejestrację sojego konta i do 30 dni od rejestracji dokonaj zakupu na kwotę minimum 30 złotych w dowolnym sklepie dostępnym w Refunder - jest ich aż ponad 1400 (jak np. Allegro, Media Markt, Hebe, Merlin, eObuwie, Smyk, Booking.com, Frisco.pl, Douglas i inne).

03Po zatwierdzeniu zakupu przez sklep, otrzymasz 20 złotych na Twoje konto refunder .

Zyskaj zwrot za wszystkie Twoje zakupy online w sklepach połączonych z Refunder.pl. Będąc naszym użytkownikiem dostajesz zwrot niezależnie od innych ofert, wyprzedaży czy obniżek. Zdobądź zwrot pieniędzy, za wszystko co kupujesz w jednym z naszych 1144 zrzeszonych sklepów. Oferujemy zwrot do 35% [źródło: Refunder.pl]

Dodatkowo również, możesz otrzymać 10 złotych na zakupy używając kodu polecenia "darmowaprobka" lub korzystając z linku: www.refunder.pl/zapros/darmowaprobka.

Możesz się zgłosić do: piątek, 08 październik 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.