fbpx

Przetestuj ekspres do kawy Saeco Xelsis Deluxe i Xelsis Suprema!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Saeco, w ramach którego możesz przetestować za darmo ekspres do kawy Saeco Xelsis Deluxe i Xelsis Suprema!

Jak przetestować za darmo ekspres do kawy Saeco Xelsis Deluxe i Xelsis Suprema? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania ekspresu do kawy Saeco Xelsis Deluxe i Xelsis Suprema.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu TRND i wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania związane z projektem testowym ekspresu do kawy Saeco.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów (ambasadorów), wśród których zostanie wytypowana grupa 25 osób, które otrzymają do przetestowania ekspres do kawy Saeco Xelsis Deluxe i Xelsis Suprema.

Czy jesteś miłośnikiem kawy, którego zadowala jedynie doskonałość smaku w każdej filiżance? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w projekcie, w którym przetestujesz luksusowy ekspres do kawy z najwyższej półki cenowej - Saeco Xelsis Deluxe lub Saeco Xelsis Suprema. To właśnie Ty będziesz mógł testować ekspres Saeco przez cały miesiąc i cieszyć się mistrzostwem oraz finezją smaku kawy jaką lubisz.[źródło: TRND]

Przetestuj ekspres

Możesz się zgłosić do: środa, 13 październik 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.