fbpx

Przetestuj CIN&CIN FREE bezalkoholowe wino!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył test CIN&CIN FREE, w ramach którego możesz otrzymać bezalkoholowe wino i wyrazić własną opinię na jego temat!

Jak zostać testerką i otrzymać bezpłatnie CIN&CIN FREE? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę projektu "Przetestuj CIN&CIN FREE" w serwisie TRND.

02Zaloguj się lub zarejestruj w panelu TRND, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do testu wina bezalkoholowego.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 500 testerek i/lub testerów, którzy otrzymają bezalkoholowe wina CIN&CIN FREE Sauvignon Blanc i Cabernet Sauvignon za darmo.

Kochasz wino, a myśl o kieliszku schłodzonego Sauvignon Blanc albo chwila z dobrym Cabernet Sauvignon w fotelu z ulubioną książką pozwala Ci przetrwać trudny dzień? Bywa jednak, że czasem musisz zrezygnować z alkoholu... W takich sytuacjach idealnym pomysłem jest stołowe CIN&CIN FREE! Jeśli szukasz bezpiecznej, bezalkoholowej alternatywy na wieczór we dwoje czy kolację, jeśli chcesz uniknąć efektu „szumu w głowie” albo za chwilę musisz wrócić do swoich obowiązków – już wiesz, co wybrać! [źródło: TRND.pl]

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 26 lipiec 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.