fbpx

Karma dla psa do testów - przetestuj karmę Purina Dog Chow®

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył program testowy karmy dla psów Purina Dog Chow®, w ramach którego przetestujesz za darmo karmę Dog Chow® z Jagnięciną! To nie są darmowe próbki, a dwa opakowania karmy po 2,5kg!

Jak przetestować karmę dla psa Dog Chow® z Jagnięciną? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź do portalu TRND, zarejestruj się lub zaloguj.

02Zgłoś się do udziału w najnowszym projekcie testowania karmy dla psa Purina Dog Chow® z Jagnięciną i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wytypowanych aż 400 osób, które otrzymają dla swojego psa dwa opakowania karmy Dog Chow® z Jagnięciną, każde po 2,5 kg!

Odkryj ze swoim pupilem formułę dostosowaną do jego potrzeb! Zgłoś się do udziału w najnowszym projekcie i dołącz do 400 osób, które otrzymają dla swojego psiaka dwa opakowania karmy Dog Chow® z Jagnięciną, każde po 2,5 kg! W projekcie będziesz miał okazję wypróbować karmę Dog Chow® i podzielić się z innymi widokiem merdającego ogona! [źródło: trnd.pl]

Testuj karmę

Możesz się zgłosić do: piątek, 15 październik 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.