fbpx

Przetestuj kosmetyki DERMEDIC z serii Hydrain3 Hialuro!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył test dermokosmetyków Dermedic z serii Hydrain3 Hialuro, w ramach którego możesz otrzymać darmowe kosmetyki, tak aby je przetestować na własnej skórze i wyraźić własną opinię.

Jak zostać testerką i otrzymać bezpłatnie dermokosmetyki Dermedic z serii Hydrain3 Hialuro? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę projektu "Przetestuj Dermedic Hydrain3 Hialuro" w serwisie TRND.

02Zaloguj się lub zarejestruj w panelu TRND, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do testu dermokosmetyków.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 200 testerek i/lub testerów, którzy otrzymają zestaw 3 dermokosmetyków za darmo.

Zgłoś się do udziału w projekcie i otrzymaj zestaw 3 dermokosmetyków Dermedic z serii Hydrain3 Hialuro: Płyn micelarny H2O Dermedic 500 ml, krem-żel ultranawilżający Dermedic oraz serum nawadniające twarz, szyję i dekolt od Dermedic. [źródło: TRND.pl]

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 23 sierpień 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.