fbpx

Pieluchy dla noworodka za darmo od DADA - darmowa wyprawka!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Pieluchy dla noworodka otrzymasz za darmo w darmowej wyprawce od DADA edycja 2021, a w niej, także chusteczki nawilżane dla niemowląt oraz patyczki hignieczne!

Jak otrzymać za darmo pieluszki dla noworodka i wyprawkę DADA w edycji 2021? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę DADA CLUB.

02Załóż konto w klubie DADA, a następnie podaj dane Twojego dziecka. Aktualnie, darmowe wyprawki rozdawane są wyłącznie dzieciom narodzonym w 2021 roku, tak więc aby otrzymać pieluszki dla noworodka za darmo, data narodzin Twojego dziecka musi przypadać na rok 2021.

03Jeżeli podasz wszelkie dane teledresowe, Twoje dziecko narodziło lub narodzi się w 2021 roku, otrzymasz darmową wyprawkę od DADA Club..

Narodziny dziecka to radość nie do opisania. Dlatego Dada chce z radością powitać każde nowo narodzone dziecko w Polsce. Dla tych dzieci, które przyjdą na świat w 2021 roku mamy prezent – paczkę powitalną Dada, która zostanie dostarczona prosto do domu. W wyprace od DADA edycja 2021 znajdziesz: pieluszki DADA Extra Care rozmiar 2, chusteczki nawilżane DADA, patyczki higieniczne DADA. [źródło: dadaclub.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.