fbpx

Darmowa telewizja online - oglądaj TVN, TVP i inne za darmo online!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył program testowy platfromy WP Pilot, w ramach której możesz otrzymać dostęp premium do darmowej telewizji online. W ramach programu, otrzymasz darmowy dostęp do telewizji online TVN, TVP, POLSAT i innych, które zobaczysz legalnie i za darmo przez internet!

Jak otrzymać dostęp do darmowej telewizji online Premium - WP Pilot Starter Plus? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę projektu testowego TRND "WP Pilot".

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zgłoś się do testowania usługi premium "WP Pilot Starter Plus".

03Poczekaj na ogłoszenie wyników. Testerzy otrzymają dostęp do pakietu premium "WP Pilot Starter Plus" na 30 dni oraz 3 kody do pakietu Starter Plus z dostępem na 4 dni dla znajomych!

Pakiet premium "WP Pilot Starter Plus" umożliwia Ci dostęp do telewizji online za darmo w jakości HD: TVP1, TVP2, a także POLSAT, TVN bez dodatkowych reklam na terenie Polski jak i krajów Unii Europejskiej. Darmową telewizję online zobaczysz na komputerze, tablecie i smartfonie z dostępem do intenetu. Jeżeli nie uda Ci się zakwalifikować do testów pakietu premium, możesz za darmo korzystać z telewizji online "WP Pilot" zakładając konto z pakietem "WP Pilot Starter". [źródło: TRND]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 30 wrzesień 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.