fbpx

Kosmetyki DOVE BABY dla dziecka za darmo - darmowe kosmetyki czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja kosmetyków DOVE BABY, w ramach której możesz otrzymać darmowe kosmetyki dla dziecka. W programie dostępny jest zestaw kosmetyków Baby Dove Rich Moisture dla dziecka za darmo.

Jak otrzymać kosmetyki dla dziecka za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Jeżeli Twoje dziecko rodziło się 1 czerwca 2018 roku lub później, wejdź na stronę akcji promocyjnej DOVE BABY dostępnej w serwisie BabyBoom.

02Stwórz kartkę ze zdjęciem Twojego dziecka i zgłoś ją do galerii promocji - stworzoną kartką możesz również podzielić się ze znajomymi.

03Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia i umieszczeniu Twojego zdjęcia w galerii, otrzymasz zestaw kosmetyków DOVE BABY za darmo.

W ramach akcji promocyjnej możesz otrzymać darmowe kosmetyki dla dziecka: zestaw Baby Dove Rich Moisture. [źródło: BabyBoom.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.