fbpx

Darmowe próbki AVON Moc Efektu - zostań testerką i przetestuj szminkę!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy AVON w Wizaż, w ramach którego możesz przetestować kosmetyk - szminkę AVON Moc Efektu. W programie testowym AVON poszukiwanych jest 150 testerek lub testerów, którzy otrzymają darmową próbkę szminkę za darmo.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe próbki szminki AVON Moc Efektu? Wystarczą 4 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków AVON w serwisie Wizaż, dostępną tutaj.

02Zaloguj się na swoje konto w Klubie Recenzentki Wizaż, lub załóż nowe konto i zaloguj się.

03Wypełnij ankietę rekrutacyjną do programu testowego, odpowiadając na 10 pytań.

04Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają zestaw kosmetyków w postaci dwóch szminek AVON Moc Efektu za darmo do przetestowania. Zestaw darmowych próbek to pełnowartościowe kosmetyki.

W programie testowym można wybrać do testów jeden z trzech zestawów szminek AVON: Zestaw AVON Red Extreme + Holografx, zestaw AVON Sweet Taffy + Sparkle on lub zestaw AVON Nude Attitude + Guilty Pleasure. Wyboru testowanego kosmetyku dokonasz odpowiadając na pierwsze pytanie w ankiecie.

Przetestuj kosmetyki

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.