fbpx

Darmowe próbki dla dzieci - przetestuj kaszki BoboVita Porcja Zbóż za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy BoboVita, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki dla dzieci za darmo. W programie testowym BoboVita poszukiwanych jest 700 testerek lub testerów, którzy wraz z dziećmi przetestują kaszki Porcja Zbóż od BoboVita!

Jak zamówić darmowe próbki dla dzieci i przetestować kaszki BoboVita? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania BoboVita, gdzie możesz otrzymać darmowe próbki dla dzieci kaszki BoboVita Porcja Zbóż.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu TRND i wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z projektem testowym, do którego chcesz dołączyć wraz z dzieckiem.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów (ambasadorów), wśród których zostanie wytypowana grupa 700 osób, które otrzymają zestaw testowy BoboVita składający się z 3 kaszek dla dzieci BoboVita Porcja Zbóż. Kaszki Porcja Zbóż to pyszny posiłek, pełen zbóż i owoców, który pysznie smakuje. Nie zawierają dodanego cukru, a swój delikatny słodki smak zawdzięczają wyłącznie cukrom naturalnie występującym w zbożach, owocach i mleku. [źródło: TRND.pl]

Zamów darmowe próbki

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.