fbpx

Darmowe próbki dla dzieci - przetestuj mleko NAN OPTIPRO® Plus2 HM-O + za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy mleka dla dzieci NAN OPTIPRO® Plus2 HM-O, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki dla dzieci za darmo. W programie testowym mleka NAN OPTIPRO® Plus2 HM-O każdy rodzic może otrzymać darmową próbkę mleka od Nestle.

Jak zamówić darmowe próbki mleka dla dzieci i przetestować NAN OPTIPRO® Plus2 HM-O? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę bezpłatnego portalu dla rodziców "Zdrowystartwprzyszłość", gdzie możesz otrzymać darmowe próbki dla dzieci.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu i kliknij w link "Próbka NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O".

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów, którzy otrzymają darmową próbkę mleka Nestle NAN OPTIPRO® Plus2 HM-O za darmo.

Próbka NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O: Nasi eksperci opracowali NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O inspirując się badaniami nad mlekiem kobiecym, prowadzonymi już od 60 lat. Zaowocowały one stworzeniem nowej unikalnej receptury zawierają: oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym, wysokiej jakości białko OPTIPRO®, aktywne kultury bakterii L.reuteri, DHA, który wspomaga rozwój wzroku oraz mózgu, immunoskładniki (cynk*, żelazo*, wit. A* i C*) czyli składniki mineralne i witaminy, uczestniczące w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego dziecka, wyłącznie laktozę – cukier naturalnie występujący w mleku, oleje roślinne: słonecznikowy, kokosowy i rzepakowy. Nie zawiera oleju palmowego. [źródło: zdrowystartwprzyszlosc.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.