fbpx

Darmowe próbki dla dzieci - przetestuj kaszki Nestlé Skarby Zbóż za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Nestlé Skarby Zbóż, w ramach którego możesz otrzymać darmowe próbki dla dzieci. W programie testowym Nestlé Skarby Zbóż poszukiwanych jest 500 testerek lub testerów, którzy wraz z dziećmi przetestują kaszki dla dzieci za darmo.

Jak zamówić darmowe próbki mleka dla dzieci i przetestować kaszki Nestlé Skarby Zbóż? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania Nestlé Skarby Zbóż.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu TRND i wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z projektem testowym, do którego chcesz dołączyć.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów (ambasadorów), wśród których zostanie wytypowana grupa 500 osób, które otrzymają zestaw testowy Nestlé Skarby Zbóż składający się z 3 opakowań kaszki Nestlé Skarby Zbóż - dwa opakowania przeznaczone są dla Ciebie, a jedno do podzielenia sie ze znajomą mamą, tak aby i ona mogła przetestować kaszki i wyrazić własną opinię.

Zamów darmowe próbki

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.