fbpx

Darmowe próbki dla kota - przetestuj Purina Cat Chow!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Purina Cat Chow, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki dla kota i otrzymać karmę za darmo. W programie testowym Purina Cat Chow poszukiwanych jest 1000 testerek lub testerów, których koty przetestują karmę za darmo!

Jak zamówić darmowe próbki dla kota Purina Cat Chow? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania Purina Cat Chow, gdzie możesz otrzymać darmowe próbki dla kota.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu TRND i wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z projektem testowym, do którego chcesz dołączyć.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów (ambasadorów), wśród których zostanie wytypowana grupa 1000 osób, które otrzymają zestaw promocyjny Purina Cat Chow składający się z darmowej karmy Purina Cat Chow dla Twojego pupila oraz próbki karmy suchej dla kota oraz saszetki z karmą mokrą dla kota, które przeznaczone są dla Twoich znajomych kociarzy.

Zamów darmową próbkę

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.