fbpx

Darmowe próbki karmy Divinus - karma dla psa i kota za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy karmy dla psów i kotów, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki karmy Divinus. W programie testowym Divinus możesz otrzymać aż 5 darmowych próbek karmy, czyli 1,5 kg karmy dla psa i kota za darmo!

Jak zamówić darmowe próbki dla psa Divinus? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania karmy Divinus.

02Wypełnij formularz dostawy darmowej próbki karmy dla psa i kota Divinus oraz opłać koszty przesyłki w kwocie 15 złotych (płatność za pobraniem).

03Czekaj na przesyłkę z darmowymi próbkami karmy dla psów i kotów Divinus.

Teraz i Ty możesz przekonać się, na punkcie czego oszalały psy w innych krajach. Każdy zestaw próbek zawiera: 1x darmowa próbka Divinus Adult dla psów dorosłych 300g, darmowa próbka Divinus Complete z dodatkiem witamin 300g, darmowa próbka Divinus Puppy dla szczeniąt 300g, darmowa próbka Divinus Performance dla psów aktywnych 300g oraz jedna darmowa próbka Divinus Cat Complete dla kotów dorosłych 300g [źródło: divinus.pl]

Zamów darmową próbkę

Możesz się zgłosić do: wtorek, 31 grudzień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.