fbpx

Darmowe próbki dla psa Perfect Fit - karma dla psa za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy karmy dla psów, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki karmy Perfect Fit. W programie testowym Perfect Fit poszukiwanych jest 1000 testerek lub testerów, których psy przetestują karmę za darmo!

Jak zamówić darmowe próbki dla psa Perfect Fit? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania karmy Perfect Fit w serwisie TRND, gdzie możesz zostać testerką lub testerem i otrzymać darmowe próbki karmy dla psa.

02Zgłoś się do programu testowego poprzez wypełnienie formularza Perfect Fit.

03Czekaj na informację zwrotną od TRND.

W programie testowym karmy dla psów Perfect Fit poszukiwanych jest łącznie 1000 właścicieli psów, którzy zostaną testerami karmy. Każdy tester lub testerka, otrzyma zapas karmy dla własnego psa oraz 10 darmowych próbek karmy dla psów dla znajomych. [źródło: TRND]

Zamów darmową próbkę

Możesz się zgłosić do: czwartek, 27 grudzień 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.