fbpx

Darmowe próbki Finish Quantum Ultimate - przetestuj kapsułki do zmywarki!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Finish Quantum Ultimate, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki kapsułek do zmywarki. W programie testowym Finish Quantum Ultimate poszukiwanych jest 2000 testerek lub testerów, którzy przetestują kapsułki do zmywarki.

Jak zamówić darmowe próbki Finish Quantum Ultimate? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania Finish Quantum Ultimate.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu TRND i wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z używanymi przez Ciebie tabletkami do zmywarki.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów (ambasadorów), wśród których zostanie wytypowana grupa 2000 osób, które otrzymają zestaw jedenz z zestawów promocyjnych Finish Quantum Ultimate jeden z 2 zestawów: 1x51 sztuk + 2x10 sztuk w postaci darmowych próbek dla znajomych lub 1x32 sztuk + 2x10 sztuk do rozdania znajomym testerom, książeczkę programu oraz ulotki informacyjne.

Wejdź na kolejny poziom czystości i blasku z Finish Quantum Ultimate! Poznaj moc nowego Finish Quantum Ultimate i przekonaj się co tak naprawdę oznacza czystość i blask. [źródło: TRND]

Zamów darmowe próbki

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 02 wrzesień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.