fbpx

Darmowe próbki herbaty LIPTON - wypróbuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja Lipton Zielona Herbata, w ramach której możesz otrzymać herbatę Lipton za darmo. W ramach promocji, możesz otrzymać pełnowartościowe opakowanie herbaty Lipton, a nie próbki.

Jak zamówić darmowe próbki herbaty Lipton? Wystarczą 4 kroki:

01W dowolnym sklepie na terenie Polski kup zieloną herbatę Lipton i zachowaj dowód zakupu (paragon).

02Wejdź na stronę promocji Lipton "Spróbuj za darmo herbat zielonych Lipton", dostępną tutaj.

03Wypełnij formularz promocji i zarejestruj paragon.

04Oczekuj na zwrot pieniędzy za zakupioną herbatę Lipton. Pamiętaj jednak, że korzystając z promocji, możesz otrzymać zwrot za wyłącznie jedną herbatę, czyli możesz przetestować za darmo tylko jeden smak zielonej herbaty Lipton.

Skrócone zasady promocji "Spróbuj za darmo herbat zielonych Lipton": Promocja ważna jest do 31 maja 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród (8000 zwrotów). W promocji można otrzymać za darmo (w postaci zwrotu pieniędzy wydanych na herbatę) herbaty zielone Lipton i herbaty ziołowe Lipton. [źródło: Strona promocji]

Zamów herbatę za darmo

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.