fbpx

Darmowe Próbki karmy dla kota od ROYAL CANIN®!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa akcja promocyjna karmy dla kota ROYAL CANIN®, w ramach której otrzymasz darmowe próbki karmy dla kota ROYAL CANIN® oraz kupony rabatowe na karmę dla kota o wartości 20 złotych!

Jak otrzymać darmowe próbki karmy dla kota od ROYAL CANIN®? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź do portalu ROYAL CANIN® i wypełnij formularz zgłoszeniowy do testowania kociej karmy w ramach akcji "Odbierz Prezent od ROYAL CANIN®".

02Podaj informacje o Twoim kocie oraz o sobie i wybierz próbkę karrmy ROYAL CANIN®, którą chcesz otrzymać dla swojego kota.

03Każdy właściel kota, który prawidłowo wypełni formularz oraz wyrazi zgodę na kontakt w celach marketingowych otrzyma zestaw startowy dla kota od ROYAL CANIN®. Na zestaw startowy składają sięd darmowe próbki karmy dla kota oraz dwa kupony rabatowe na karmę dla kotów - pierwszy kupon o wartości 20 zł otrzymasz w podziękowaniu za zgłoszenie, a drugi kupon o wartości 20 zł otrzymasz po wykorzystaniu pierwszego kuponu. [źródło: ROYAL CANIN®]

Testuj karmę

Możesz się zgłosić do: piątek, 31 grudzień 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.