fbpx

Darmowe próbki Lenor Unstoppables - nowy program testowy!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Lenor Unstoppables, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki perełek Lenor Unstoppables i przetestować je na własnym praniu. W programie testowym Lenor poszukiwanych jest 2500 testerek lub testerów, którzy przetestują perełki do płukania Lenor.

Jak zamówić darmowe próbki Lenor Unstoppable? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania Lenor, dostępną tutaj.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu TRND i wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z używanymi przez Ciebie środkami do prania oraz projektem, do którego chcesz dołączyć.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów (ambasadorów), wśród których zostanie wytypowana grupa 2500 osób, które otrzymają zestaw promocyjny Lenor składający się z 1 opakowanie perełek zapachowych do prania Lenor Unstoppables Fresh (275 g), przewodnika projektu oraz 20 saszetek z perełkami zapachowymi do prania Lenor Unstoppables (30 g) i 20 ulotek Lenor Unstoppables.

Czym są perełki zapachowe Lenor Unstoppables TM? Perełki zapachowe do prania Lenor Unstoppables, których innowacyjna formuła zawiera kilkukrotnie więcej składników zapachowych w porównaniu z innymi produktami Lenora. Odkryj niewiarygodną świeżość nawet do 12 tygodni w przypadku ubrań przechowywanych w szafie! [źródło: TRND]

Zamów darmową próbkę

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.