fbpx

Darmowe próbki pasty do zębów Blend-a-Med 3D Whitening - testuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy pasty Blend-a-med 3D White Whitening Therapy, w ramach której możesz otrzymać pastę do zębów Blend-a-med za darmo. W ramach promocji, możesz otrzymać pełnowartościowe opakowanie pasty do zębów Blend-a-med 3D White Whitening Therapy Enamel Care oraz Sensitivity Care, a nie tylko darmowe próbki.

Jak zamówić darmowe próbki pasty do zębów Blend-a-med 3D WHITE Whitening Therapy Enamel Care lub Sensitivity Care? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę programu testowego pasty do zębów Blend-a-med 3D WHITE Whitening Therapy Enamel Care oraz Sensitivity Care.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Blend-a-med 3D WHITE Whitening Therapy.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 130 testerek, które otrzymają za darmo do testów pastę do zębów Blend-a-med 3D White Whitening Therapy.

W programie testowym można otrzymać za darmo pastę do zębów Blend-a-med 3D Whitening therapy - do rozdania jest 65 past Blend-a-med 3D White Whitening Therapy Enamel Care oraz 65 past Blend-a-med 3D White Whitening Therapy Sensitivity Care.

Zamów darmowe próbki

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.