fbpx

Darmowe próbki Sunlight Expert - przetestuj kapsułki do zmywarki!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Sunlight Expert, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki kapsułek do zmywarki. W programie testowym Sunlight Expert poszukiwanych jest 500 testerek lub testerów, którzy przetestują nowe kapsułki do zmywarki.

Jak zamówić darmowe próbki Sunlight Expert? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania Sunlight Expert.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu TRND i wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z używanymi przez Ciebie tabletkami do zmywarki.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów (ambasadorów), wśród których zostanie wytypowana grupa 500 osób, które otrzymają zestaw kapsułek do zmywarki do przetestowania oraz darmowe próbki Sunlight Expert do rozdania znajomym.

Poznaj bezkompromisową czystość i extra wydajność z Sunlight Expert! Odkryj zupełnie nowy wymiar czystości! Wypróbuj formułę, która nie uznaje żadnych kompromisów - również jeśli chodzi o środowisko. Zgłoś się do udziału w projekcie i otrzymaj 1 z 3 wariantów Sunlight - Sunlight Expert Extra Shine, Sunlight Expert Citrus Power lub Sunlight Expert Extra Power. [źródło: TRND]

Zamów darmowe próbki

Możesz się zgłosić do: środa, 02 październik 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.