fbpx

Darmowe próbki kosmetyków Head & Shoulders i Herbal Essences!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowania produktów P&G 2021, w ramach której możesz otrzymać kosmetyki Head & Shoulders i Herbal Essences za darmo do przetestowania. W ramach promocji, możesz otrzymać pełnowartościowe opakowanie szamponu Head & Shoulders Moisture oraz Head & Shoulders Classic Clean lub szamponu i odżywki Herbal Essences Aloe + Hemp, a nie testową próbkę.

Jak zamówić darmowe próbki kosmetyków Head & Shoulders i Herbal Essences? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji "Wielkie Testowanie produktów P&G"w dniach od 23.06.2021 do 29.06.2021.

02Zaloguj się lub załóż konto w serwisie "P&G Everyday me", a następnie wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z testem kosmetyków Head & Shoulders i Herbal Essences.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerek i testerów, wśród których zostanie wytypowana grupa 400 osób, które otrzymają kosmetyki do włosów za darmo. Darmowe kosmetyki to nie próbki, a pełnowartościowy produkt w postaciszamponu Head & Shoulders Moisture oraz Head & Shoulders Classic Clean lub szamponu i odżywki Herbal Essences Aloe + Hemp.

Zadbaj o swoje włosy jak nigdy dotąd! Head & Shoulders Moisture oraz Head & Shoulders Classic Clean zadbają o nieskazitelną czystość i świeżość, a szampon i odżywka Herbal Essences Aloe + Hemp głęboko je odżywią i wygładzą. [źródło: Everydayme]

Zamów darmową próbkę

Możesz się zgłosić do: wtorek, 29 czerwiec 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.