fbpx

Darmowe próbki VIZIR 3w1 - przetestuj kapsułki w praniu!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy VIZIR 3w1, w ramach którego możesz zamówić darmowe próbki kapsułek do prania VIZIR 3w1 "Alepjska świeżość" i przetestować je na własnym praniu. W programie testowym VIZIR poszukiwanych jest 7350 testerek lub testerów, którzy przetestują kapsułki do prania.

Jak zamówić darmowe próbki VIZIR 3w1? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania VIZIR, dostępną tutaj.

02Zaloguj się lub załóż konto w portalu TRND i wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z używanymi przez Ciebie środkami do prania.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona testerów (ambasadorów), wśród których zostanie wytypowana grupa 7350 osób, które otrzymają zestaw promocyjny VIZIR 3w1 składający się z 1 opakowania kapsułek do prania VIZIR 3w1 "Alepjska świeżość" (15 sztuk), 20 pojedynczych opakowań kapsułek do testów, książeczkę programu oraz ulotki informacyjne.

Czym są kapsułki do prania VIZIR 3w1? Kapsułki Vizir ”3w1” to najnowsze osiagniecie marki Vizir – skoncentrowany środek piorący w płynie, zamknięty w małej kapsułce o ulepszonej formule, przeznaczony do tkanin białych i kolorowych! [źródło: TRND]

Zamów darmową próbkę

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.