fbpx

Soczewki za darmo - przetestuj soczewki Alcon za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja soczewek Alcon AIR OPTIX® i Alcon DAILIES®, dzięki któremu możesz pobrać kupon na darmowe soczewki kontaktowe i przetestować je za darmo.

Jak zamówić darmowe soczewki Alcon AIR OPTIX® i Alcon DAILIES®? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę promocji Alcon "Za-kontaktowani".

02Umów się na płatne badanie wzroku u specjalisty, który dobierze Ci odpowiednie soczewki (tylko profesjonalne badanie umożliwi Ci przetestowanie za darmo właściwych soczewek, które pozwolą nie tylko Ci widzieć lepiej, ale także czuć się komfortowo).

03Po badaniu wzroku odbierz zestaw darmowych soczewek na 30 + 5 dni GRATIS o wartości ponad 100 zł, a także extra kupon na zakup z 50% rabatem soczewek z rodzinyAlcon AIR OPTIX® i Alcon DAILIES®.

Zamów darmowe soczewki

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.