fbpx

Soczewki za darmo - przetestuj soczewki Biotrue® ONEday za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja soczewek Biotrue® ONEday, dzięki której możesz wypróbować i przetestować sferyczne soczewki kontaktowe Biotrue® ONEday za darmo!

Jak zamówić darmowe soczewki Biotrue® ONEday? Wystarczą 3 kroki:

01Do 28 lutego roku zgłoś się do jednego z salonów optycznych biorących udział w akcji promocyjnej soczewek Biotrue® ONEday.

02Przed wizytą w salonie, zadzwoń i sprawdź, czy właściwa dla Ciebie moc soczewek jest dostępna.

03Udaj się do salonu optycznego i odbierz za darmo 2 opakowania Biotrue® ONEday (5 szt.). Pamiętaj jednak, aby przed wypróbowaniem nowego produktu skonsultować się ze specjalistą.

Biotrue® ONEday to jednodniowe soczewki kontaktowe. Każdy dzień to nowe wrażenia i NIC nie powinno stać Ci na przeszkodzie w odczuwaniu ich. Dlatego soczewki Biotrue® ONEday są niezwykle komfortowe - dzięki materiałowi HyperGEL™ inspirowanemu biologią ludzkiego oka. Jednodniowe soczewki gwarantują Ci codziennie świeże spojrzenie na świat - i to przez cały dzień, bo zawierają aż 78% wody, a ich powierzchnia zapobiega wysychaniu soczewki i zachowuje jej stałe parametry optyczne. [źródło: Biotrueoneday.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 28 luty 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.