fbpx

Katalog IKEA 2020 - zamów nowy katalog IKEA za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Dostępny jest nowy katalog IKEA 2020 zarówno do zamówienia w formie papierowej za darmo lub do pobrania w postaci katalogu IKEA 2020 PDF lub do przeglądania online!

Jak otrzymać bezppłatny katalog IKEA 2020? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę IKEA, gdzie możesz zamówić darmowy katalog IKEA 2020 w formie papierowej.

02Zaloguj się do konta IKEA FAMILY, a następnie wybierz punkt oraz termin odbioru katalogu IKEA - możesz to zrobić w jednym z salonów Kolporter.

03Udaj się po odbiór katalogu w wybranym terminie, a przy odbiorze pokaż numer, który otrzymasz w wiadomości SMS otrzymanej od IKEA.

Katalog w wersji papierowej możesz odebrać w saloniku prasowym Kolporter lub od 23 sierpnia w sklepie IKEA z kartą IKEA Family. Katalog IKEA 2020 możesz też pobrać postaci pliku PDF, lub przeglądać online tutaj. [źródło: IKEA]

Odbierz katalog IKEA

Możesz się zgłosić do: niedziela, 23 sierpień 2020

Tagi

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.