fbpx

Test Pampers Active Baby - zgarnij pieluchy dla dziecka za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do projektu Pampers Active Baby, w ramach którego możesz zgarnąc pieluchy Pampers Active Baby dla dziecka za darmo - 1000 zestawów czeka!

Jak otrzymać dla dziecka pieluchy Pampers Active Baby za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę promocji Pampers Active Baby w Klubie Pampers.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do projektu "Pampers Active Baby" i odpowiedz na wszystkie pytania.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 1000 osób, które otrzymają darmowy pakiet, na który składa się opakowanie pieluszek Pampers Active Baby w rozmiarze 3,4 lub 5 (do wyboru), przewodnik projektu oraz książeczka badania opinii.

Dzięki innowacji zastosowanej w pieluszkach Pampers Active Baby nie musisz martwić się o przeciekanie. Niezależnie od tego gdzie jesteś i co robi Twoje dziecko, Pampers zapewnia do 12 godzin ochrony przed przeciekaniem * i odpowiednie nawilżenie, abyś razem ze swoim dzieckiem mógł zrelaksować się i cieszyć każdym momentem dnia. Dołącz do grona 1 000 Klubowiczów, którzy będą mieli okazje wypróbować nowe, ulepszone pieluszki Pampers Active Baby oraz podzielić się swoją opinią z innymi rodzicami. [źródło: Klubpampers.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.