fbpx

Test Pampers Pure - zgarnij pieluchy i chusteczki dla dziecka za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do projektu Pampers Pure, w ramach którego możesz zgarnąc pieluchy Pampers Pure dla dziecka za darmo oraz chusteczki dla dziecka Pampers Pure!

Jak otrzymać dla dziecka pieluchy Pampers za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę promocji Pampers Pure w Klubie Pampers.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do projektu "Pampers Pure" i odpowiedz na wszystkie pytania.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 100 osób, które otrzymają darmowy pakiet, na który składają się pieluszki i chusteczki nawilżające Pampers Pure do testu!

Wzięcie udziału w promocji wymaga dołączenia do bezpłatnego Klubu Pampers. Członkostwo w Klubie Pampers ma wiele zalet. Jako Klubowicz będziesz mógł: Wypróbować bezpłatnie nowe lub znane Ci już produkty Pampers. Wspierać innych swoją opinią o Pampers i swoimi doświadczeniami z produktami tej marki - publikując w mediach społecznościowych! Przekazać opinię o produktach Pampers osobom odpowiedzialnym za markę. [źródło: Baby.nivea.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.