fbpx

Płatne ankiety i płatne badania w panelu Ariadna!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Płatne ankiety i płatne badania w internecie dostępne są w oficjalnym panelu badania opinii publicznej Ariadna. Za udział w ankietach i badaniach otrzymasz punkty wymienialne na nagrody - konsole do gier, sprzęt RTV, kosmetyki, perfumy, zabawki, książki i gadżety!

Jak zarabiać na ankietach w internecie? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę panelu Ariadna.

02Zarejestruj za darmo w panelu.

03Zgłaszaj się do płatnych badań i płatnych ankiet. Za każde Twoje działanie - wypełenienie ankiety, wypowedź lub interakcję otrzymasz płatność w punktach, a punkty wymienisz na dowolne nagrody z katalogu nagród (do kwoty posiadannych punktów).

Aktywne uczestnictwo w ankietach i badaniach panelu Ariadna umożliwi Ci zebranie punktów wymienialnych na dowolne nagrody z obszernego katalogu nagród. Katalog nagród podzeilony jest na następujące kategorie, w których dostępne są liczne nagrody: dodatki (np. latarka, zestaw z piersiówką), dom/ogród (np. zegar ścienny, ramki na zdjęcia), sport i podroz (np. zestaw fitness), uroda (np. sauna do twarzy), gry (np. planszówki, piłkarzyki), elektronika (np. kosnole do gier, smart tv, wieża, dysk zewnętrzny), dla dzieci (np. puzzle, pluszaki), kuchnia (np. ekspres ciśnieniowy, mini piekarnik), AGD/RTV (cisnieniomierz, frytownica itp.), narzędzia, gadżety (np. lampka na usb), kosmetyki FM (markowe perfumy i kosmetyki), nowości, księgarnia (w tym bestsellery), wyprzedaż, akcesoria samochodowe/rowerowe. [źródło: PanelAriadna]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 31 grudzień 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.