fbpx

Promocja REVOLUT - zgarnij 25 złotych na darmowe konto i kartę za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

W REVOLUT trwa promocja, dzięki której możesz otrzymać 25 złotych za darmo na dowolne wydatki z darmowym kontem i kartą płatniczą, którą otrzymasz również za darmo!

Jak otrzymać bezppłatny 25 złotych do darmowego kotna w REVOLUT? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę REVOLUT korzystając z zaproszenia poniżej.

02Załóż za darmo konto podając swój numer telefonu i zweryfikuj swoją tożsamość.

03Zamów plastikową kartę w opcji postawowej za darmo z darmową przesyłką, a otrzymasz na swoje konto 25 złotych do wydania na dowolny cel.

REVOLUT to darmowe konto dostępne z poziomu aplikacji w Twoim telefonie. REVOLUT umożliwia Ci wydawanie pieniędzy w dowolnej walucie po międzybankowym kursie wymiany zarówno w bankomatach, sklepach jak i internecie. REVOLUT to konto za 0 złotych wraz z fizyczną kartą do płatności z darmowymi wypłatami z bankomatów w kwocie PLN 800 miesięcznie (lub jej równowartości). Z REVOLUT możesz także szybko przekazać pieniądze rodzinie lub znajomemu lub o nie poprosić. [źródło: REVOLUT]

Odbierz 25 PLN

Możesz się zgłosić do: niedziela, 23 sierpień 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.