fbpx

Test kosmetyków do włosów AUSSIE NOURISH - przetestuj sama!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków AUSSIE NOURISH, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków do włosów z linii AUSSIE NOURISH - szampon i odżywkę!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki do włosów AUSSIE NOURISH? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków do włosów AUSSIE NOURISH.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego AUSSIE NOURISH i oczekuj na wyniki.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 100 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw kosmetyków szampon AUSSIE NOURISH oraz intensywna odżywka AUSSIE NOURISH 3 MINUTE MIRACLE.

Przetestuj zestaw kosmetyków NOURISH! Oczyszcza, odżywia i nawilża – niezależnie od tego, co zafundowałaś swoim włosom. Dzięki nowej linii marki Aussie stają się tak gładkie, że powinno się zakazać jej stosowania! Weź udział w teście i skorzystaj z szansy zostania 1 ze 100 Recenzentek! (źródło: Wizaż.pl)

Możesz się zgłosić do: wtorek, 25 luty 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.