fbpx

Test kosmetyków AVON Anew Skin Reset Plumping Shot!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków AVON Anew Skin Reset Plumping Shot, w ramach którego możesz zgarnąć darmowe kosmetyki, przetestować je, a następnie wyrazić własną opinię o odmładzającej kuracji do twarzy w ampułkach od Avon!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki AVON Anew Skin Reset Plumping Shot? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków AVON Anew Skin Reset Plumping Shot.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego AVON Anew Skin Reset Plumping Shot.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 150 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw do odmładzającej kuracji do twarzy w ampułkach AVON Anew Skin Reset Plumping Shot.

Technologia PROTINOL to prawdziwa REWOLUCJA W PIELĘGNACJI SKÓRY Pomaga stymulować produkcję 2 typów kolagenu dla efektu spektakularnie jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 12 styczeń 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.