fbpx

Test wkładki Bella Panty Intima Plus Extra Long zamów darmowe próbki!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test wkładki Bella Panty Intima Plus Extra Long, w ramach którego zostając testerką i otrzymasz darmowe próbki wkładek w postaci pełnowartościowego opakowania wkładek Bella Panty Intima Plus Extra Long!

Jak otrzymać darmowe wkładki Bella Panty Intima Plus Extra Long do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania wkładek Bella Panty Intima Plus Extra Long w serwisie Ofemini.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego Bella Panty Intima Plus Extra Long.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowe próbki wkładek w postaci pełnowartościowego opakowania Bella Panty Intima Plus Extra Long.

Dzięki udziale w programie testowym wkładek Bella Panty Intima Plus Extra Long będziesz mogła przetestować produkt oraz wyrazić własne opinie o wkładkach Bella Panty Intima Plus Extra Long.

Bella Panty Intima Plus Extra Long zostały wzbogacone ekstraktem z białych kwiatów - róży, jaśminu i stokrotki. Ekstrakt z kwiatów dba o delikatną skórę okolic intymnych, zapewniając odpowiednie nawilżenie i sprawiając, że staje się aksamitna. [źródło: Ofemini.pl]

Możesz się zgłosić do: wtorek, 28 maj 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.