fbpx

Przetestuj kosmetyki Bourjois Always Fabulous - darmowe zestawy czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Bourjois Always Fabulous - do rozdania jest łącznie 250 zestawów kosmetyków Bourjois Always Fabulous - podkład w płynie, podkład w sztyfcie oraz korektor Bourjois Always Fabulous!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowy zestaw kosmetyków Bourjois Always Fabulous? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Bourjois Always Fabulous.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Bourjois Always Fabulous.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, w każdej turze zostanie wybranych 250 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków Max Factor Facefinity, na który składają się: podkład i korektor lub podkład i podkład w sztyfcie.

Rozpieszczaj swoją skórę z nową linią Zostań 1 z 250 recenzentek kosmetyków Bourjois Always Fabulous. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: środa, 04 wrzesień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.