fbpx

Przetestuj depilator BRAUN Silk-épil 9 Wet&Dry za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył program testowy depilatora BRAUN Silk-épil 9 Wet&Dry, w ramach którego możesz przetestować za darmo wodoodporny depilator. W ramach programu testowego, poszukiwanych jest 40 testerek, które otrzymają darmowy depilator do testów!

Jak przetestować za darmo depilator BRAUN Silk-épil 9 Wet&Dry? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania depilatora BRAUN Silk-épil 9 Wet&Dryo.

02Wypełnij ankietę rekrutacyjną i podaj dane teleadresowe, na które zostanie przesłany depilator za darmo, jeżeli zostaniesz testerką.

03Wśród wszystkich testerek, zostanie wybranych 40 osób, które otrzymają do przetestowania wodoodporny depilator BRAUN Silk-épil 9 Wet&Dry.

Przetestuj Braun Silk-épil 9 Wet&Dry – pierwszy na świecie depilator z technologią SensoSmart™, który zapewni ci szybką i dokładną depilację oraz efekt gładkich nóg aż do 4 tygodni! [źródło: Wizaż.pl]

Przetestuj depilator

Możesz się zgłosić do: niedziela, 23 wrzesień 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.