fbpx

Przetestuj depilator IPL Braun Silk-expert Pro 5 za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy domowego depilatora IPL Braun Silk-expert Pro 5, w ramach którego możesz przetestować za darmo depilator IPL na własnej skórze. W ramach programu testowego, poszukiwanych jest 30 testerek, które otrzymają darmowy depilator IPL do testów!

Jak przetestować za darmo depilator IPL Braun Silk-expert Pro 5? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania depilatora IPL Braun Silk-expert Pro 5.

02Wypełnij ankietę rekrutacyjną i podaj dane teleadresowe, na które zostanie przesłany depilator za darmo, jeżeli zakwalifikujesz się do zostania testerką depilatora.

03Wśród wszystkich testerek, zostanie wybranych 30 testerek, które otrzymają do przetestowania domowy depilator IPL Braun Silk-expert Pro 5.

Trwała redukcja owłosienia już w 4 tygodnie*? Tak! Dzięki nowemu urządzeniu Braun Silk-expert Pro 5, które możesz teraz przetestować! [źródło: Wizaż.pl]

Przetestuj depilator

Możesz się zgłosić do: niedziela, 24 luty 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.