fbpx

Testuj kosmetyki Iwostin - otrzymaj krem i darmowe próbki kosmetyków Iwostin Purritin!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek do testu kosmetyków Iwostin Purritin, w ramach którego możesz otrzymać darmowy aktywny krem Iwostin Purritin, krem BB SPF 50+ oraz darmowe próbki kosmetyków Iwostin Purritin!

Jak otrzymać darmowy kosmetyk oraz darmowe próbki kosmetyków Iwostin Purritin? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Iwostin Purritin w serwisie TRND.

02Zgłoś się do programu testowego poprzez wypełnienie formularza i oczekuj na wyniki.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana do testu, otrzymasz dwa kosmetyki Iwostin Purritin do przetestowania - krem aktywny oraz krem BB SPF 50+ dla siebie oraz 10 darmowych próbek kosmetyków do podzielenia się z koleżankami.

W programie testowym poszukiwanych jest 1000 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki Iwostin Purritin oraz darmowe próbki kosmetyków do przetestowania i prośbę o wyrażenie własnej opinii. #Trądzik to nie tylko problem skórny. Często powoduje również zachwianie lub utratę pewności siebie. Nie ma znaczenia jak intensywne są zmiany na Twojej skórze - ważne jest to, jak Ty się czujesz. Z myślą o Tobie i Twojej wymagającej skórze marka Iwostin stworzyła linię Purritin przeznaczoną do pielęgnacji skóry skłonnej do trądziku. Dzięki połączeniu składników aktywnych linia wspiera redukcję istniejących niedoskonałości i zapobiega powstawaniu nowych, zapewniając skórze najlepszą codzienną pielęgnację.[źródło: TRND]

Możesz się zgłosić do: środa, 22 maj 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.