fbpx

Przetestuj depilator Braun Silk-épil 9 Flex - testuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Przetestuj za darmo najnowszy depilator Braun Silk-épil 9 Flex! Przetestuj depilator, wyraź opinie i otrzymaj depilator za darmo po teście na zawsze!

Jak dołączyć do testu depilatora Braun Silk-épil 9 Flex? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania depilatora Braun Silk-épil 9 Flex.

02Zaloguj się lub załóż konto w serwisie TRND i wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania związane z testem.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybrana grupa 100 testerek, które otrzymają do testowania depilator Braun Silk-épil 9 Flex za darmo.

Jako jedna z pierwszych osób wypróbuj nowy depilator Braun Silk-épil Flex 9 marki Braun i przekonaj się o jego działaniu na własnej skórze! Jeżeli wykonasz wszystkie zadania w projekcie, depilator Braun Silk-épil 9 Flex zostanie z Tobą na zawsze! [źródło: TRND]

Dołącz do testu

Możesz się zgłosić do: czwartek, 30 kwiecień 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.