fbpx

Przetestuj za darmo nowe sezonowe sosy i musztardy od Develey!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór do testu Develey, w ramach którego możesz ptrzetestować za darmo Develey - nowe sezonowe sosy i musztardy!

Jak otrzymać musztardę Develey za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testu "Develey - nowe sezonowe sosy i musztardy" w serwisie TRND.

02Zgłoś się do programu testowego poprzez wypełnienie formularza na stronie akcji testowania musztard i sosów Develey.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz zestaw Develey, na który składają się: 3 nowe Musztardy Develey Grill Festiwal oraz 3 nowe Sosy Develey Grill Festiwal.

Poznaj nowe, wyjątkowe sosy i unikalne musztardy Develey. Przekonaj się, że TAK smakuje JAKOŚĆ! Nieważne, czy robisz grilla na zewnątrz, czy gotujesz w domu, dodaj sos lub musztardę Develey i poczuj, jak podkręca smak Twojego dania! Wszystkie musztardy są bezglutenowe, bez dodatku substancji zagęszczających, konserwantów i barwników. Z kolei sosy Develey oparte są na najwyższej jakości składnikach i starannie przygotowanych recepturach - bezglutenowe, bez dodatku substancji zagęszczających, konserwantów i barwników. #develey_polska, #taksmakujejakosc, #bawsiesmakiem, #grillfestiwal, #projekttrnd i oznacz @develey_polska, @trnd_polska [źródło: TRND]

Możesz się zgłosić do: środa, 26 maj 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.