fbpx

Test musu w tubkach BoboVita owoce z warzywami - odbierz za darmo dla dziecka!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek, które wraz z dziećmi przetestują mus w tubkach BoboVita Owoce z warzywami - w programie do rozdania jest 800 darmowych próbek dla dzieci BoboVita - przetestuj i wyraź własną opinię!

Jak otrzymać darmowe próbki dla dzieci mus w tubkach BoboVita Owoce z warzywami? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testu musu w tubkach BoboVita Owoce z warzywami w serwisie TRND.

02Zgłoś się do programu testowego poprzez wypełnienie formularza i odpowiedz na pytania związane z testowaniem.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany wraz z dzieckiem do programu testowego, otrzymasz zestaw ambasadorki za darmo, na który składać się będą darmowe próbki dla dziecka w postaci 8 smakowitych musów w tubkach BoboVita Owoce z warzywami! Dzięki próbkom, będzesz mogła/mógł przetestować musy BoboVita i wyraźić własne opinie na ich temat.

Musy BoboVita to smakowite połączenie owoców z warzywami, które stanowi uzupełnienie i urozmaicenie codziennej diety Twojego Maluszka! Zgłoś się do tego projektu i poznaj nowe musy w tubkach BoboVita! [źródło: TRND]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.