fbpx

Test kosmetyków do włosów zniszczonych Damage Repair od Toni&Guy!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków do włosów zniszczonych Damage Repair od Toni&Guy, w ramach którego możesz zgarnąć darmowe kosmetyki, przetestować je, a następnie wyrazić własną opinię!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki do włosów Damage Repair od Toni&Guy? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Damage Repair od Toni&Guy.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Damage Repair od Toni&Guy.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 120 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw kosmetyków do włosów Damage Repair od Toni&Guy, na który składają się: szampon, odżywka i maska.

Twoje włosy stały się zniszczone i brakuje im blasku? Poszukujesz produktów, które przywrócą im witalność oraz zdrowy wygląd? Odkryj dedykowaną linię produktów Toni&Guy Damage Repair i zostań 1 ze 120 recenzentek! [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: środa, 13 listopad 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.