fbpx

Test kosmetyków do włosów Dove Nourishing Oil Care oraz Intensive Repair!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków do włosów Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care oraz Intensive Repair, w ramach którego możesz zgarnąć darmowe kosmetyki, przetestować je, a następnie wyrazić własną opinię!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki do włosów Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care lub Dove Intensive Repair? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care i Intensive Repair.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Dove Nutritive Solutions i wybierz, który zestaw kosmetyków chcesz przetestować: Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care czy Dove Nutritive Solutions Intensive Repair.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 120 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - 90 testerek otrzyma zestaw Dove Nourishing Oil Careskładający się z szamponu Nourishing Oil Care do włosów zniszczonych oraz odżywki Nourishing Oil Care do włosów zniszczonych; 90 testerek testujących zestaw linii do włosów Intensive Repair otrzyma szampon Intensive Repair do włosów zniszczonych oraz odżywkę Intensive Repair do włosów zniszczonych.

Powstrzymaj 90% zniszczeń włosów* zanim się pojawią! Masz zniszczone i łamiące się włosy, a może zmagasz z się z problemem matowych, puszących i przesuszonych włosów? Jeśli tak, to te produkty są stworzone dla Ciebie! Wypróbuj jedną z dwóch linii Dove: mocno regenerującą linię Intensive Repair lub nawilżającą i wygładzającą Nourishing Oil Care. *Wynik uzyskany podczas czesania włosów zniszczonych wysoką temperaturą po użyciu Dove Intensive Repair w porównaniu do szamponu bez składników kondycjonujących. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: środa, 27 listopad 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.