fbpx

Przetestuj tabletki do zmywarki Fairy Platinum i płyn do mycia naczyń za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa konkurs Fairy Platinum, w ramach którego możesz wygrać darmowe próbki tabletek do zmywarki Fairy Platinum i opakowanie płynu do mycia naczyń Fairy Platinum Lemon&Lime! W ramach promocji czeka 117 zestawów od Fairy Platinum do przetestowania!

Jak przetestować Fairy Platinum za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę konkursu "Jesienny relaks" w ramach serwusu P&G.

02Dokonaj zgłoszenia do konkursu, rozwiązując quiz.

03Czekaj na ogłoszenie wyników. Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 117 testerek i testerów, którzy otrzymają darmowy zestaw proudktów Fairy Platinum.

Na darmowy zestaw produktów Fairy Platinum do przetestowania składają sie: Tabletki do zmywarki Fairy Platinum All in One 10 szt. oraz Fairy Platinum płyn do mycia naczyń Lemon&Lime 430 ml. [źródło: P&G]

Przetestuj Fairy Platinum

Możesz się zgłosić do: sobota, 15 grudzień 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.