fbpx

Test kosmetyków - Farba do włosów Wella Color Perfecta i odżywka!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Wella, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków - farba do włosów Wella Color Perfecta i odżywka do włosów Wella Color Booster!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki do włosów Wella? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania farby do włosów Wella Color Perfecta i odżywki do włosów Wella Color Booster.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Wella Color Perfecta i wybierz, który odcień farby do włosów chcesz przetestować. W teście do wyboru masz aż 6 kolorów: Wella Color Perfect 3/0 GŁĘBOKI CIEMNY BRĄZ + Wella Color Booster Odżywka CZEKOLADA, Wella Color Perfect 8/0 BLOND + Wella Color Booster Odżywka KOKOS, Wella Color Perfect 9/0 ŚWIETLISTY BLOND + Wella Color Booster Odżywka KOKOS, Wella Color Perfect 8/74 MIEDZIANY BLOND + Wella Color Booster Odżywka KASZTAN, Wella Color Perfect 7/43 CZERWONA JASNA MIEDŹ + Wella Color Booster Odżywka KASZTAN, Wella Color Perfect 6/0 JASNY BRĄZ + Wella Color Booster Odżywka KARMEL.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 250 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw produktów - Farba do włosów Wella Color Perfecta i odżywka do włosów Wella Color Booster.

Możesz się zgłosić do: środa, 19 luty 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.