fbpx

Test kosmetyków Garnier Bio - przetestuj naturalne kosmetyki za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Dołącz do testu kosmetyków Garnier BIO i zgarnij za darmo jeden z zestawów do przetestowania!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Garnier BIO? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Garnier BIO.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Garnier BIO i wybierz zestaw kosmetyków, których chcesz przetestować.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków Garnier BIO - zestaw numer 1, w skład którego wchodzą następujące produkty: krem przeciw oznakom starzenia z olejkiem eterycznym z lawendy Garnier Bio, detoksujący żel myjący z trawą cytrynową Garnier Bio, oczyszczający tonik z tymiankiem Garnier Bio, normalizujący krem nawilżający z trawą cytrynową Garnier Bio oraz zestaw numer 2, w skład którego wchodzą następujące produkty: krem nawilżający z ekstraktem z olejku arganowego Garnier Bio, odżywcza mgiełka z ekstraktem z olejku arganowego Garnier Bio, mulifuncyjny krem z olejkiem arganowym do twarzy, dłoni i ciała Garnier Bio, krem przeciwoznakom starzenia z olejkiem eterycznym z lawendy Garnier Bio.

Przetestuj 1 z 2 zestawów od Garnier Bio i przekonaj się, że naturalne kosmetyki to najlepszy wybór, a certyfikowana skuteczność to certyfikowana przyjemność! Weź udział w teście i już teraz zostań 1 ze 100 Recenzentek, które wypróbują nowości kosmetyczne od Garnier Bio! [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: środa, 11 wrzesień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.