fbpx

Test kosmetyków GARNIER Botanic Therapy - przetestuj naturalne kosmetyki za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Garnier Botanic Therapy, w ramach którego możesz zgarnąć darmowe kosmetyki, przetestować je, a następnie wyrazić własną opinię!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Garnier Botanic Therapy? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Garnier Botanic Therapy.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Garnier Botanic Therapy i wybierz jedden z dwóch kosmetyków, który chcesz przetestować.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 200 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - do wyboru są: maska Garnier Botanic Therapy wzmacniająca Rycyna oraz maska Garnier Botanic Therapy odbudowujący miód.

Przetestuj nowe, w 98% pochodzenia naturalnego, maski do włosów od Garnier Botanic Therapy! Czas na intensywną pielęgnację włosów po lecie! Weź udział w teście nowych, natychmiast wchłaniających się masek o lekkiej mlecznej formule, które intensywnie odżywiają włosy nie obciążając ich, a dodatkowo możesz je spłukać od razu, bez potrzeby czekania! [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 14 październik 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.