fbpx

Test główki prysznicowej Raindance Select S z PowderRain!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy, w ramach którego możesz przetestować główkę prysznicową hansgrohe Raindance Select S z PowderRain oraz kulki zapachowe pod prysznic!

Jak zamówić główkę prysznicową do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania główki prysznicowej hansgrohe Raindance Select S z PowderRain.

02Zaloguj się lub załóż konto i wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania związane z testem.

03W przypadku wyboru do grona testerów i testerek, otrzymasz powiadomienie e-mailowe i otrzymasz główkę prysznicową do testów za darmo.

W programie testowym główki prysznicowej hansgrohe Raindance Select S z PowderRain opprócz samej główki otrzymasz także za darmo 3 kulki zapachowe pod prysznic Waltz7. W programie testowym poszukiwanych jest 300 osób, które otrzymają sprzęt do testów za darmo. [źródło: TRND]

Dołącz do testów

Możesz się zgłosić do: środa, 21 listopad 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.