fbpx

Test kosmetyków GARNIER - przetestuj HYALURONIC ALOE!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków GARNIER, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków kosmetyków GARNIER HYALURONIC ALOE: Żel oczyszczający, Intensywnie nawilżająca maska w tkaninie, Lekki żel nawilżający lub odżywczy - dołącz do testu jeszcze w czerwcu 2020!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki GARNIER? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków GARNIER HYALURONIC ALOE.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego GARNIER HYALURONIC ALOE.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 50 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - do wyboru jest jeden zestaw kosmetyków - zestaw Hyaluronic Aloe: Żel oczyszczający, Intensywnie nawilżająca maska w tkaninie, Lekki żel nawilżający lub zestaw Hyaluronic Aloe, na który składa się Żel oczyszczający, Intensywnie nawilżająca maska w tkaninie, Lekki kremodżywczy.

Weź udział w teście zestawu HYALURONIC ALOE od Garnier, w którym znajdziesz dwie nowości i jeden dopasowany do Twojej cery kosmetyk! [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 21 czerwiec 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.